LP. Adres Zakres remontu Wartość

1.

 

Kuboszka 3c/3
1. Powierzchnia użytkowa 51,05 m2
2. Pomieszczenia:
- 2 pokoje
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
3. Powierzchnia mieszkalna 31,28 m2
Ip- 19,33 m2
IIp- 11,95 m2
4. Wyposażenie:
- instalacja wodno kanalizacyjna
- instalacja elektryczna
- instalacja gazowa

1. Zmycie zdrapanie ścian i sufitów w całym lokalu oraz ich malowanie lub tapetowanie.  
2. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej od zabezpieczenia głównego w mieszkaniu wraz z montażem osprzętu i wykonaniem pomiarów elektrycznych (Protokół z pomiarów elektrycznych) + kserokopia uprawnień .  
3. Wykonanie nowej instalacji wod-kan. c.w.u od pionu do urządzeń sanitarnych,tj. muszli,wanny lub prysznica, umywalki,zlewozmywaka i baterii ( kuchnia + łazienka).  
4. Wymiana stolarki okiennej – szt. 3 (kuchnia: 225 cm x 160 cm,pokój 215 cm x 160 cm, okno pokojowe  145 cm x 160 cm) w kolorze białym z zachowaniem dotychczasowego podziału, wraz z wymianą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Zamontowanie nawiewników okiennych (szt. 3) o przepustowości 45m3/h- zastosowane nawiewniki muszą posiadać Aprobatę Techniczną lub deklarację zgodności albo certyfikat zgodności. Podane wymiary okien są wymiarami przybliżonymi. Wykonawca  ma obowiązek sprawdzenia rzeczywistych  wymiarów okien w mieszkaniu. Współczynnik przenika ciepła (U) dla stolarki okiennej  nie większy od: 1,1W/(m2K)  
5. Wykonanie próby szczelności gazu (Protokół z próby szczelności) + kserokopia uprawnień. Montaż pieca gazowego kąpielowego oraz  kuchenki gazowej czteropalnikowej w kuchni. W przypadku wymiany, rozwinięcia instalacji gazowej od pionu do urządzeń konieczne jest wykonanie dokumentacji (Projekt) oraz uzyskania pozwolenia w Wydziale Architektury Urzędu Miasta Rybnika.  
6. Wymiana drzwi wraz z ościeżnicami szt.5 tj. drzwi wejściowe: 80P muszą otwierać się do mieszkania, drzwi pokojowe 80P, drzwi pokojowe 80L,drzwi kuchenne 70 P, drzwi łazienkowe 70P. W drzwiach łazienkowych w dolnej części należy zamontować kratkę nawiewną o sumarycznym przekroju otworów do dopływu powietrza nie mniejszych niż 220 cm2 .  
7.Wykonanie podłóg w mieszkaniu: położenie paneli podłogowych w pokojach oraz położenie płytek ceramicznych w łazience oraz kuchni.  
8. Wykonanie ogrzewania gazowego. Uzyskanie zgody w Wspólnocie Mieszkaniowej ,, Hossa.ʺ  
9. Wymiana (2 szt.) kratek wentylacyjnych (kuchnia + łazienka).  
10. Wymiana zamka w skrzynce pocztowej.  
11. Demontaż starej instalacji elektrycznej w boksie piwnicznym oraz montaż oprawy i wyłącznika hermetycznego.  
12. Uzyskanie opinii kominiarskiej dotyczącej prawidłowego podłączenia pieca spalinowego gazowego.       
13.Mycie klatki schodowej według potrzeb.  
14. Wywóz gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych poremontowych takich jak np.: okna,drzwi, sanitariaty, wanny, kabiny prysznicowe itp. leży w gestii użytkowników remontowanych mieszkań i jest realizowany przez firmy wywożące odpady na indywidualne zlecenie za dodatkową odpłatnością              ( dokument do wglądu po zakończeniu remontu).   
Szacunkowy koszt remontu wynosi: 31 220,00 zł
Zobowiązuje się wykonującego remont do przeprowadzenia uzgodnień dotyczących włączenia do instalacji wspólnych ( wod- kan, gaz, prąd, c. o ) ze Wspólnotą Mieszkaniową.  

Uwagi:
1. W przypadku wystąpienia awarii najemca mieszkania zobowiązany jest do udostępnienia pracownikom administracji wewnętrznej instalacji w mieszkaniu. 
2. Koszt remontu kapitalnego jest szacunkowy.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj