LP. Adres Zakres remontu Wartość

1.

 

Astronautów 1a/9
1. Powierzchnia użytkowa 49,99 m2
2. Pomieszczenia:
- 2 pokoje
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
3. Powierzchnia mieszkalna 32,53 m2
Ip - 19,91 m2
IIp -12,62 m2
4. Wyposażenie:
- instalacja wodno- kanalizacyjna
- instalacja elektryczna
- instalacja gazowa

1. Zmycie zdrapanie ścian i sufitów w całym lokalu oraz ich malowanie lub tapetowanie.  
2. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej od zabezpieczenia głównego w mieszkaniu wraz z montażem osprzętu i wykonaniem pomiarów elektrycznych (Protokół z pomiarów elektrycznych) + kserokopia uprawnień .  
3. Wykonanie nowej instalacji wod-kan. od pionu do urządzeń sanitarnych, tj.muszli, wanny lub prysznica, umywalki, zlewozmywaka i baterii (kuchnia + łazienka).  
4. Wymiana stolarki okiennej – szt. 3 (pokój: 170 cm x 150 cm, kuchnia 170 cm x 150 cm, kuchnia 170 cm x 150 cm) w kolorze białym z zachowaniem dotychczasowego podziału, wraz z wymianą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Zamontowanie nawiewników okiennych szt. 3 o przepustowości 45m3/h- zastosowane nawiewniki muszą posiadać Aprobatę Techniczną lub deklarację zgodności albo certyfikat zgodności. Podane wymiary okien są wymiarami przybliżonymi. Wykonawca ma obowiązek sprawdzenia  rzeczywistych wymiarów okien w mieszkaniu. Współczynnik przenika ciepła (U) dla stolarki okiennej nie większy od: 1,1W/(m2K).  
5. Wykonanie próby szczelności gazu (Protokół z próby szczelności). Montaż pieca gazowego kąpielowego lub bojlera elektrycznego w łazience oraz kuchenki gazowej czteropalnikowej w kuchni. W przypadku wymiany, rozwinięcia instalacji gazowej od pionu do urządzeń konieczne jest wykonanie dokumentacji (Projekt) oraz uzyskania pozwolenia w Wydziale Architektury Urzędu Miasta Rybnika.  
6. Wymiana drzwi wraz z ościeżnicami szt. 5 tj. drzwi wejściowe: 80P muszą otwierać się do mieszkania, drzwi pokojowe 80P - szt. 2 drzwi kuchenne 70L, drzwi łazienkowe 70L. W drzwiach łazienkowych w dolnej części należy zamontować kratkę nawiewną o sumarycznym przekroju otworów do dopływu powietrza nie mniejszych niż 220 cm2.  
7.Wykonanie podłóg w mieszkaniu: położenie paneli podłogowych w pokojach oraz położenie płytek ceramicznych w łazience oraz kuchni.  
8. Wykonanie centralnego ogrzewania gazowego. Uzyskanie zgody w Wspólnocie Mieszkaniowej ,,Hossa ".  
9. Wymiana (2 szt.) kratek wentylacyjnych (kuchnia + łazienka).  
10. Wymiana zamka w skrzynce pocztowej.  
11. Demontaż starej instalacji elektrycznej w boksie piwnicznym oraz montaż oprawy i wyłącznika hermetycznego.  
12. Uzyskanie opinii kominiarskiej dotyczącej prawidłowego podłączenia pieca spalinowego gazowego.  
13.Mycie klatki schodowej według potrzeb.  
14. Wywóz gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych poremontowych takich jak np.: okna, drzwi, sanitariaty, wanny, kabiny prysznicowe itp. leży w gestii użytkowników remontowanych mieszkań i jest realizowany przez firmy wywożące odpady na indywidualne zlecenie za dodatkową odpłatnością              (dokument do wglądu po zakończeniu remontu).  
Szacunkowy koszt remontu wynosi: 32 920,00 zł
Zobowiązuje się wykonującego remont do przeprowadzenia uzgodnień dotyczących włączenia do instalacji wspólnych ( wod- kan, gaz, prąd, c. o ) ze Wspólnotą Mieszkaniową.  

Uwagi:
1. W przypadku wystąpienia awarii najemca mieszkania zobowiązany jest do udostępnienia pracownikom administracji wewnętrznej instalacji w mieszkaniu. 

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj