Lista roczna osób uprawnionych do najmu lokalu zawieranego na czas nieoznaczony na 2018 r. ** 
     
Nr. NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Kalinowscy Monika, Sylwester 44
2. Kurzawa Iwona i Krzysztof * 44
3. Zajkowscy Agnieszka, Tomasz 37
4. Kęcki Tomasz, Kalarus-Kęcka Urszula 36
5. Wodeccy Szymon, Bożena  34
6. Białdyga Wioletta, Cieśla Szymon 32
7. Chmielewska Izabela 32
8. Szafarczyk Magdalena, Michał 31
9. Banasik Beata 26
10. Barzycka Danuta 26
11. Myszkier Justyna, Mariusz * 26
12. Smołka Patrycja, Andrzej 26
13. Świniarscy Halina, Jan 26
14. Wójcik Dobrosława, Piotr 26
15. Matczak Jerzy, Karpiuk Iwona * 22
16. Skorupa Justyna 22
17. Kocoń Magdalena 20
18. Wójcik Ewa 17
19. Drożdżyk Zdzisława 16
20. Dzierżęga Małgorzata, Piotr 16
21. Feć Aleksandra, Łukasz 16
22. Janiak Irena 16
23. Konarzewscy Judyta, Tomasz * 16
24. Cichecka Barbara 15
     
  * - osoby niezałatwione z listy 2017 r.  
  ** - jednolita lista roczna osób uprawnionych do najmu lokalu zawieranego na czas nieoznaczony na 2018 r. po wniesieniu uwag oraz po ujęciu osób z listy dodatkowej.
 
 

 

 Lista roczna osób uprawnionych do najmu lokalu socjalnego na 2018 r. ** 
     
Nr.  NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Witkowscy Magdalena, Zbigniew 51
2. Strzelczyk Aneta 39
3. Tudzież Marta, Klaudiusz * 38
4. Bednaruk Monika, Piotr 36
5. Głowińscy Anna, Krzysztof * 36
6. Kowalska Agnieszka 36
7. Rakowscy Agnieszka, Adrian 36
8. Adamowicz Beata, Marek * 35
9. Janko Iwona, Łukasz 35
10. Ziebura Dariusz, Barbara 33
11. Chlebowska Katarzyna * 32
12. Bartosiewicz Karina * 30
13. Gabor Bernadeta, Bogdan 30
14. Piontek Anna 30
15. Szymborska Martyna * 30
16. Zadka Anna 30
17. Piechota Aneta 29
18. Wójcik Viktoria * 27
19. Grudka Sylwia, Sierny Marcin 26
20. Jankowski Marcin, Jankowska Małgorzata 26
21. Kaczmarczyk Halina, Zbigniew 26
22. Konaszewska Magdalena 26
23. Mirga Justyna, Bugla Tomasz 26
24. Płazak Sandra * 26
25. Kulik Agata * 25
26. Serkowska Marta 25
27. Wita Paulina 25
28. Kuczera Katarzyna, Jacek 24
29. Kufieta Ewa * 24
30. Grabowska Natalia * 23
31. Ochojska Katarzyna 23
32. Sobik Michał * 23
33. Wengierska Agnieszka * 23
34. Babilas Ireneusz 22
35. Basiak Piotr 22
36. Fojcik Anna 22
37. Gołębiewska Elżbieta * 22
38. Gruszka Grzegorz * 22
39. Grzyb Zbigniew * 22
40. Kopacki Edward 22
41. Kozłowska Michalina, Kozłowski Krzysztof 22
42. Kubik Mirosław 22
43. Lisowska Ewa 22
44. Łuś Michalina 22
45. Mrozek Agnieszka 22
46. Pierchała Eugeniusz 22
47. Szymura Zbigniew 22
48. Frąckowiak Patryk 21
49. Gajda Kewin 21
50. Gedyk Sebastian * 21
51. Kucharska Monika 21
52. Procek Agnieszka 21
53. Rydzeńscy Marlena, Bogusław * 21
54. Sikora Izabela, Sebastian 21
55. Szczawińska Katarzyna 21
56. Bojko Joanna 20
57. Cieślar Barbara, Mariusz 20
58. Czyż Aneta 20
59. Kaczmarczyk Karolina 20
60. Stokowska Katarzyna 20
61. Szulkowska Katarzyna, Paweł 20
62. Wąsiewicz Dawid 20
63. Dynysiuk Sebastian 18
64. Hendzel Agnieszka, Tomasz 18
65. Kowalska Klaudia 18
66. Kownacka Roksana 18
67. Szczodrowscy Dominik, Joanna 18
68. Bayer Barbara, Eugeniusz 16
69. Binda Dorota 16
70. Brodowski Wacław 16
71. Cincio Michał 16
72. Grzeszczyk Stanisław 16
73. Han Jerzy 16
74. Kołodziej Zbigniew 16
75. Kozub Arkadiusz 16
76. Krzysiak Mirela 16
77. Lewandowski Adam 16
78. Matkowski Marian 16
79. Motyka Arkadiusz 16
80. Mól Elżbieta 16
81. Olszewski Radosław 16
82. Podleśny Henryk 16
83. Rakowska Małgorzata, Bojarski Stanisław 16
84. Rdzeń Marek 16
85. Rudawska Beata 16
86. Torbicka Agnieszka 16
87. Werecka Wiesława 16
88. Wyżgoł Aneta, Grzegorz 16
89. Ziółko Magdalena, Daniel 16
90. Błaszczyk Natalia 15
91. Fexer Eryk 15
92. Filipowski Dawid 15
93. Gabryś Martyna 15
94. Grossek Paulina 15
95. Grzybowska Magdalena 15
96. Janko Paulina 15
97. Juszczak Bartłomiej 15
98. Kąsek Magdalena 15
99. Kurowska Wiktoria 15
100. Motyka Sebastian 15
101. Olszewski Kamil 15
102. Piekarski Kamil 15
103. Pietruszewski Patryk 15
104. Rajwa Sebastian 15
105. Skoczylas Oliwia 15
106. Szymczyk Dominik 15
107. Tame Kacper 15
108. Trybuś Nikola 15
109. Wiktorski Dawid 15
110. Zerzon Henryk 15
111. Kamińska Magdalena, Ruchała Łukasz 13
112. Szymanowski Piotr 13
113. Wasilewska Iwona, Florczykowski Damian 13
114. Zygmunt Roksana 13
115. Brzoza Romuald 12
116. Dyrda Piotr 12
117. Grzenik Bogdan 12
118. Izydorek Gabriela 12
119. Motyka Dariusz 12
120. Narewscy Iwona, Stanisław 12
121. Puchalski Stefan
 12
1. Dzwigał Aniela lokal zamienny
2. Pawlaszczyk Marian lokal zamienny
     
  * - osoby niezałatwione z listy 2017 r.  
  ** - jednolita lista roczna osób uprawnionych do najmu lokalu socjalnego 
  na 2018 r. po wniesieniu uwag oraz po ujęciu osób z listy dodatkowej.