Lista o najem lokali zawieranych na czas nieoznaczony
na 2017 rok
     
Lp. NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Kurzawa Krzysztof, Iwona 44
2. Tudzież Klaudiusz, Marta 38
3. Zawierucha Łukasz, Ewelina 38
4. Mikulski Łukasz, Jadwiga 32
5. Ślosarczyk Artur, Katarzyna * 32
6. Wilczek Karolina * 32
7. Piekorz Żaneta * 30
8. Warnke Dariusz, Magdalena * 30
9. Wawoczny Martyna 30
10. Gierlicki Jacek, Monika * 28
11. Goś Patryk * 28
12. Dąbrowska Marzena 27
13. Gizowski Radosław, Edyta 27
14. Wójcik Victoria * 27
15. De-Kurgan Janina 26
16. Dubińska Sonia, Michalak Jan 26
17. Myszkier Mariusz, Justyna 26
18. Czerska Żaneta, Czerski Mariusz 25
19. Janik Aleksandra, Kozyra Łukasz 25
20. Mikółka Wojciech, Ewa * 24
21. Kiszko Józef * 22
22. Brzuzy Kazimierz 22
23. Matczak Jerzy, Karpiuk Iwona 22
24. Bober Katarzyna * 21
25. Sobik Joanna * 21
26. Budzowski Rafał, Dorota 20
27. Kokot Malwina * 20
28. Pankiewicz Ewelina * 19
29. Gajda Nikola* 18
30. Groborz Andrzej, Dorota * 16
31. Konarzewski Tomasz, Judyta * 16
32. Chyc Weronika * 15
33. Komorowski Mateusz * 15
34. Miodek Elżbieta * 15
35. Polerowicz Jesika * 15
36. Siedlecka Klaudia * 15
37. Śliwa Tomasz * 15
38. Trojan Łukasz * 15
39. Babuszka Karina * 14
40. Mikłusiak Barbara * 13
     
1. Foreński Zygmunt lokal zamienny
2. Grochal Elżbieta lokal zamienny
3. Kurek Jolanta lokal zamienny
4. Śpiewok Andrzej, Jadwiga lokal zamienny
5. Woźny Jarosław lokal zamienny
6. Czarnecki Ryszard, Małgorzata lokal zamienny
7. Banaś Mirosław, Marzena lokal zamienny
8. Filipowski Grzegorz lokal zamienny
9. Kozik Marek, Ewa lokal zamienny
10. Kawecka Bożena lokal zamienny
11. Miłkowski Andrzej, Stanisława lokal zamienny
12. Dzwigał Aniela lokal zamienny
13. Idziejczak Mieczysław lokal zamienny
14. Michalak Zofia lokal zamienny
15. Pawlaszczyk Marian lokal zamienny
16. Malicka Aleksandra, Kazimierz lokal zamienny
17. Kapuśniak Maria, Tadeusz lokal zamienny
  * osoba niezałatwiona z listy 2016 r.,
istnieje możliwość przekwalifikowania na lokal socjalny w przypadku niedostatku.
 
     
     
Lista do zawarcia umów najmu lokali socjalnych na 2017 rok
     
Lp. NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Rebelska Barbara, Jankowski Rafał 43
2. Kopacka Wioleta 42
3. Adamowicz Marek, Beata 35
4. Wesołek Henryka 35
5. Zając Barbara, Eugeniusz 35
6. Górski Rafał, Sylwia 34
7. Wars Aneta 34
8. Skałbania Jacek, Izabela 33
9. Helis Gabriela 31
10. Mnich Sara, Tomasz 31
11. Pytlik Justyna 30
12. Wańczyk Jacek, Elżbieta 30
13. Zalewska Magda 30
14. Czajkowska Wioletta 28
15. Gdowski Mateusz 28
16. Kucharska Karolina 28
17. Wawoczny Sebastian, Sabina 28
18. Bembnista Justyna 26
19. Gedyk Sebastian 26
20. Głowiński Krzysztof, Anna 26
21. Knura Klaudia 26
22. Bernacki Hubert, Katarzyna 25
23. Skorupa Kinga, Bohn Rafał 25
24. Ulbrich Joanna, Bizoń Dariusz 25
25. Sałata Roksana 24
26. Galasińska Anna, Paweł 23
27. Gdowski Sebastian 23
28. Grabowska Natalia 23
29. Kulik Agata 23
30. Sobik Michał 23
31. Stankowska Sylwia 23
32. Gołębiewska Elżbieta 22
33. Gruszka Grzegorz 22
34. Grzyb Zbigniew 22
35. Korepta Łukasz 22
36. Kuczera Lech 22
37. Matkowski Marian 22
38. Papierok Mirosław 22
39. Stempniak Bogusław 22
40. Barczyszyn Łukasz 21
41. Czajkowska Dorota 21
42. Kufieta Ewa 21
43. Płazak Sandra 21
44. Rydzeński Bogusław, Marlena 21
45. Wengierska Agnieszka 21
46. Zdziebczok Przemysław 21
47. Bartosiewicz Karina 20
48. Białomyzy Dawid 20
49. Chlebowska Katarzyna 20
50. Nosiadek Wiktoria, Mateusz 20
51. Podbielska Milena 20
52. Salamon Sabina 20
53. Szymborska Martyna 20
54. Tomkiewicz Agata 20