ista osób do zawarcia umów najmu lokali mieszkalnych i socjalnych na 2016 rok
 
     
Lp. Nazwisko i Imię Ilość punktów
1. Piotrowski Arkadiusz, Michalina 48
2. Ciepłuch Michał 42
3. Wilczek Karolina * 39
4. Macionczyk Zdzisław, Anna 38
5. Stanisławska Klaudia 34
6. Barczyszyn Natalia 33
7. Chlebowski Adam 33
8. Gabryś Angelika * 33
9. Goś Patryk 33
10. Pawlak Adrian 33
11. Szewczyk Dariusz * 33
12. Rost Andrzej, Wioletta 32
13. Żarski Adam, Nowak-Żarska Agnieszka 32
14. Brzezina Anna 31
15. Dzierżęga Aleksandra 31
16. Cichocka Barbara 30
17. Gabor Kamil 30
18. Kuczka Agnieszka 30
19. Nieradzik Stanisław, Teresa 30
20. Pawelczyk Barbara 30
21. Cieśla Angelika * 29
22. Data Paulina 29
23. Kostorz Agnieszka 29
24. Narewski Mariusz, Aleksandra 29
25. Wypenda Karolina 29
26. Banaś Marcin, Aurelia * 28
27. Fedorowicz Wioleta 28
28. Gierlicki Jacek, Monika * 28
29. Krzywicka Weronika 28
30. Pastuszka Paweł 28
31. Szymura Iwona * 28
32. Gajda Nikola 27
33. Karwat Monika * 27
34. Kokot Malwina * 27
35. Kop Sebastian 27
36. Korduła Iga 27
37. Mandrela Monika 27
38. Mańka Józef, Katarzyna 27
39. Miodek Elżbieta 27
40. Narewska Izabela 27
41. Polerowicz Jesika 27
42. Siwoń Aleksandra 27
43. Suponik Izabela 27
44. Śliwa Tomasz 27
45. Ślosarczyk Artur, Katarzyna 27
46. Trojan Łukasz 27
47. Urbaniec Karolina 27
48. Węgrzyn Agnieszka * 27
49. Żukowska Weronika 27
50. Chruścińska Ewelina 26
51. Cisoń Anna 26
52. Cygan Jolanta 26
53. Domurad Dorota, Dziesińska Gabriela 26
54. Kiszko Józef 26
55. Kosmalski Łukasz, Anna 26
56. Kurasiewicz Bronisław * 26
57. Marcinkowska Janina 26
58. Pankiewicz Ewelina 26
59. Szczotok Marian 26
60. Bernacka Katarzyna 25
61. Komorowski Mateusz 25
62. Krawczyk Maria, Stawowski Rafał 25
63. Sobik Joanna 25
64. Kluska Beata * 24
65. Warnke Dariusz, Magdalena 24
66. Bober Katarzyna 23
67. Szymała Angelika, Rybarczyk Daniel 23
68. Wójcik Victoria 23
69. Chyc Weronika 22
70. Dzierżęga Joanna 22
71. Filec Weronika 22
72. Izydorek Gabriela 22
73. Kuczera Krystian, Zofia 22
74. Kułaga Małgorzata, Zamęcki Łukasz * 22
75. Pipała Anna * 22
76. Polak Marcin 22
77. Rejman Katarzyna 22
78. Siedlecka Klaudia 22
79. Stańdura Henryk 22
80. Wojciechowski Radosław, Iwona 22
81. Babuszka Karina 21
82. Mikółka Wojciech, Ewa 21
83. Mostek Monika 21
84. Piekorz Żaneta 21
85. Urbanek Adrian, Wioleta 21
86. Groborz Andrzej, Dorota * 20
87. Konarzewski Tomasz, Judyta * 20
88. Mikłusiak Barbara * 20
89. Rutkowska Paulina * 20
90. Foreiter Nicola * 18
     
Lp. Nazwisko i Imię Uwagi
1. Nowiński Antoni lokal zamienny
2. Foreński Zygmunt lokal zamienny
3. Grzybowski Andrzej, Anna lokal zamienny
4. Grochal Elżbieta lokal zamienny
5. Kurek Jolanta lokal zamienny
6. Śpiewok Andrzej, Jadwiga lokal zamienny
7. Woźny Jarosław lokal zamienny
8. Czarnecki Ryszard, Małgorzata lokal zamienny
9. Banaś Mirosław, Marzena lokal zamienny
10. Joppert Edward zamiana mieszkania
11. Dzwigał Aniela zamiana mieszkania
12. Idziejczak Mieczysław zamiana mieszkania
13. Tkocz Henryk, Jadwiga zamiana mieszkania
14. Filipowski Grzegorz lokal zamienny
15. Kozik Marek, Ewa lokal zamienny
16. Kawecka Bożena lokal zamienny
17. Miłkowski Andrzej, Stanisława lokal zamienny
18. Elias Małgorzata lokal zamienny
19. Lubrant Urszula lokal zamienny
20. Grabińska Urszula lokal zamienny
21. Grabiński Bogusław lokal zamienny
22. Michalak Zofia zamiana mieszkania
23. Pawlaszczyk Marian zamiana mieszkania
24. Brydniak Stanisław, Stanisława zamiana mieszkania
25. Kuwaczka Aneta zamiana mieszkania
26. Cieślewicz Małgorzata zamiana mieszkania
27. Anckiewicz Józefa zamiana mieszkania
28. Malicka Aleksandra, Kazimierz zamiana mieszkania
29. Kapuśniak Maria, Tadeusz zamiana mieszkania
     
* - osoba niezałatwiona z listy na 2015r.