Projekt listy rocznej osób uprawnionych do najmu lokalu zawieranego na czas nieoznaczony na 2018 r.

Nr. NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Kalinowscy Monika, Sylwester 44
2. Zajkowscy Agnieszka, Tomasz 37
3. Kęcki Tomasz, Kalarus-Kęcka Urszula 36
4. Białdyga Wioletta, Cieśla Szymon 32
5. Chmielewska Izabela 32
6. Szafarczyk Magdalena, Michał 31
7. Banasik Beata 26
8. Świniarski Halina, Jan 26
9. Wójcik Dobrosława, Piotr 26
10. Smołka Patrycja, Andrzej 26
11. Skorupa Justyna 22
12. Wodecki Szymon, Bożena 21
13. Kocoń Magdalena 20
14. Wójcik Ewa 17
15. Dzierżęga Małgorzata, Piotr 16
16. Janiak Irena 16
17. Drożdżyk Zdzisława 16
18. Feć Aleksandra, Łukasz 16
19. Cichecka Barbara

13


Projekt listy rocznej osób uprawnionych do najmu lokalu socjalnego na 2018 r.

Nr.  NAZWISKO I IMIĘ ILOŚĆ PUNKTÓW
1. Strzelczyk Aneta 39
2. Bednaruk Monika, Piotr 36
3. Kowalska Agnieszka 36
4. Ziebura Dariusz, Barbara 33
5. Gabor Bernadeta, Bogdan 30
6. Piontek Anna 30
7. Zadka Anna 30
8. Piechota Aneta 29
9. Witkowscy Magdalena, Zbigniew 29
10. Grudka Sylwia, Sierny Marcin 26
11. Jankowski Marcin, Jankowska Małgorzata 26
12. Kaczmarczyk Halina, Zbigniew 26
13. Konaszewska Magdalena 26
14. Mirga Justyna, Tomasz 26
15. Janko Iwona, Łukasz 25
16. Serkowska Marta 25
17. Wita Paulina 25
18. Kuczera Katarzyna, Jacek 24
19. Ochojska Katarzyna 23
20. Babilas Ireneusz 22
21. Basiak Piotr 22
22. Fojcik Anna 22
23. Kopacki Edward 22
24. Kozłowska Michalina, Kozłowski Krzysztof 22
25. Kubik Mirosław 22
26. Lisowska Ewa 22
27. Łuś Michalina 22
28. Mrozek Agnieszka 22
29. Pierchała Eugeniusz 22
30. Szymura Zbigniew 22
31. Frąckowiak Patryk 21
32. Gajda Kewin 21
33. Kucharska Monika 21
34. Procek Agnieszka 21
35. Sikora Izabela, Sebastian 21
36. Szczawińska Katarzyna 21
37. Bojko Joanna 20
38. Cieślar Barbara, Mariusz 20
39. Czyż Aneta 20
40. Kaczmarczyk Karolina 20
41. Stokowska Katarzyna 20
42. Szulkowska Katarzyna, Paweł 20
43. Wąsiewicz Dawid 20
44. Dynysiuk Sebastian 18
45. Hendzel Agnieszka, Tomasz 18
46. Kowalska Klaudia 18
47. Kownacka Roksana 18
48. Szczodrowski Dominik, Joanna 18
49. Bayer Barbara, Eugeniusz 16
50. Binda Dorota 16
51. Brodowski Wacław 16
52. Cincio Michał 16
53. Grzeszczyk Stanisław 16
54. Han Jerzy 16
55. Kołodziej Zbigniew 16
56. Kozub Arkadiusz 16
57. Krzysiak Mirela 16
58. Lewandowski Adam 16
59. Matkowski Marian 16
60. Motyka Arkadiusz 16
61. Mól Elżbieta 16
62. Olszewski Radosław 16
63. Rakowska Małgorzata 16
64. Rdzeń Marek 16
65. Rudawska Beata 16
66. Torbicka Agnieszka 16
67. Werecka Wiesława 16
68. Wyżgoł Aneta, Grzegorz 16
69. Ziółko Magdalena, Daniel 16
70. Błaszczyk Natalia 15
71. Fexer Eryk 15
72. Filipowski Dawid 15
73. Gabryś Martyna 15
74. Grossek Paulina 15
75. Grzybowska Magdalena 15
76. Janko Paulina 15
77. Juszczak Bartłomiej 15
78. Kąsek Magdalena 15
79. Kurowska Wiktoria 15
80. Motyka Sebastian 15
81. Olszewski Kamil 15
82. Piekarski Kamil 15
83. Pietruszewski Patryk 15
84. Rajwa Sebastian 15
85. Skoczylas Oliwia 15
86. Szymczyk Dominik 15
87. Tame Kacper 15
88. Trybuś Nikola 15
89. Wiktorski Dawid 15
90. Zerzon Henryk 15
91. Kamińska Magdalena, Ruchała Łukasz 13
92. Florczykowski Damian, Wasilewska Iwona 13
93. Szymanowski Piotr 13
94. Zygmunt Roksana 13
95. Brzoza Romuald 12
96. Dyrda Piotr 12
97. Grzenik Bogdan 12
98. Izydorek Gabriela 12
99. Motyka Dariusz 12
100. Narewscy Iwona, Stanisław 12
101. Puchalski Stefan 12